Lapkričio 19 d. nuotoliniu būdu organizuojamos konferencija “Baltic Clean Technology Conference & Matchmaking Event” kvies diskutuoti apie švariųjų technologijų skatinimą Baltijos jūros regione, investicijas į žaliąsias inovacijas, verslo ir mokslo bendradarbiavimą siekiant žaliosios ekonomikos suklestėjimo. Daug dėmesio bus skiriama Baltijos jūros šalyse sukurtoms inovacijoms transporto ir logistikos, energetikos, maisto ir žemės ūkio sektoriuose, bus kalbama apie tvarų išteklių panaudojimą.
Dalyvavimas nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija: https://bit.ly/2Hd9JTh
Renginyje
Viena renginio pranešėjų – Bianca Dragomir – AVAESEN klasterio vadovė, Clusters of Change įkūrėja, 2500 klasterių ambasadorė. Bianca pristatys, kaip švariųjų technologijų klasteriai gali padėti ir paskatinti žaliosios ekonomikos pokyčius.
Kitas pranešėjas – Dr. David Hutchinson – Greentech South vadovas ir International Cleantech Network valdybos narys – papasakos kokia yra švariųjų technologijų ateitis ir kokią naudą šios technologijos mums sukurs.
Konferencijos metu taip pat vyks diskusija „Supporting cleantech innovations in the Baltics“, kurioje Lietuvos, Estijos, Suomijos ir Danijos atstovai pasidalins savo patirtimi ir aptars geriausią „cleantech“ naujovių palaikymo praktiką Baltijos šalyse.
Diskusijos dalyviai:
Laima Kaušpadienė – Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovė – kartu diskutuos ir moderuos pokalbį
Erki Ani, Cleantech ForEst (Estija)
Tauno Kekäle, Merinova (Suomija)
James Armour, International Cleantech Network (Danija)
Ši konferencija – tai ir galimybė susipažinti bei rasti sąlyčio taškų tvariais sprendimais suinteresuotiems politikams, Baltijos jūros regiono investuotojams, žaliųjų technologijų startuoliams, tyrėjams ir visiems, kurie neabejingi draugiškų aplinkai technologijų plėtra. Nors konferencijos dalyviai ir žiūrovai bendroje erdvėje nesusitiks, visi registruoti dalyviai bus pakviesti į specialią tinklaveikos platformą.
Plačiau: https://bit.ly/36o9NIy
Tarptautinę konferenciją organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko koordinuojamas Lietuvos švariųjų technologijų klasteris, Cleantech ForEst (Estija), Merinova Technology Centre (Suomija), CLEAN (Danija). Pagrindinis renginio partneris – Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.