+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Apie mus

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) – tai Klaipėdos regiono inovacinės aplinkos skatinimo centras, siekiantis glaudaus ir kryptingo mokslo bei verslo bendradarbiavimo, didesnio ekonominio konkurencingumo, kuriantis palankias sąlygas startuolių ekosistemai. KMTP teikia specializuotas paslaugas „žaliųjų” ir „mėlynųjų” (jūrinių) technologijų srityse, kurias esame išskyrę kaip prioritetines. Aktyviai įsitraukiame telkiant regiono inovacijų sistemos „kritinę masę”, formuojant partnerystės ryšius bei klasterius.

Šiuo metu KMTP vienija apie 100 įmonių, viešųjų įstaigų bei tarptautinių kompanijų padalinių. Moderni infrastruktūra, dinamiška projektinė veikla tarptautinėje arenoje, platus bendradarbiavimo tinklas bei KMTP komandos narių kompetencija užtikrina visapusiškas paslaugas, kurias teikiame naujų technologijų kūrėjams bei siekiantiems jas diegti, įsitvirtinusiam ar pirmuosius žingsnius dar tik žengiančiam verslui.

Esame viešoji įstaiga, ne pelno siekianti organizacija. Parkas įsteigtas 2002 m. bendradarbiaujant Klaipėdos universitetui ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijai (nuo 2019 m. – Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija).

KMTP specialistai įmonėms ir fiziniams asmenims per metus suteikia apie 100 konsultacijų verslo steigimo ir vystymo, naujų produktų ir paslaugų kūrimo, intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais. Parkas verslui ir mokslui gali pasiūlyti modernią 10 tūkst. kv. m. plotą užimančią infrastruktūrą 3 objektuose Klaipėdos mieste.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas