+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Galimybė dalyvauti tarptautinėse EIT Food programose

2023-02-22

Idėjų turintys asmenys ir startuoliai iš Lietuvos turi puikias galimybes būti atrinkti į tarptautines Europos inovacijų ir technologijų instituto Maisto inovacijų bendruomenės (EIT Food) programas.

SeedBed Incubator

 

4-6 mėnesių programa, skirta novatoriškos technologijos idėjos autoriams, tikintiems idėjos potencialu komercializuotis. 

Tikslinės grupės: verslo idėjų komandos, mokslo idėjų komandos, neseniai įsteigtos įmonės. Šiai programai užtenka turėti idėją, nėra būtina būti pažengus jos vystyme. 

Programos metu vyks tarptautinė mokymų stovykla, bus priskirti tarptautiniai mentoriai, bus skirta iki 7 000 eurų parama idėjos vystymui ir testavimui. Daugiau informacijos ir registracija į programą paspaudus šią nuorodą.

EIT Food Accelerator Network

3 mėnesių programa remia žemės ūkio ir maisto pramonės startuolius, kurie sprendžia didžiausius Europos maisto sistemos iššūkius.
Tikslinės grupės: programa skirta startuoliams, ieškantiems technologijų validacijos ir verslo pagreičio siekiant sėkmingo įsitvirtinimo rinkoje. Daugiau informacijos ir registracija į programą paspaudus šią nuorodą.

RisingFoodStars

Tikslinė grupė: programa skirta pirmąjį kūrimosi etapą pabaigusiems startuoliams, turintiems pirmuosius klientus ir norintiems plėstis globaliu mastu.

Programos metu startuoliams bus sudaryta galimybė megzti individualias pažintis su potencialiais klientais ir investuotojais, juos palaikys patyrusių mentorių komanda, o finansinė parama idėjos vystymui bus pritaikyta individuali (atsižvelgiant į programoje atrinkto dalyvauti startuolio poreikius). Daugiau informacijos ir registracija į programą paspaudus šią nuorodą.

Bendrai apie vykdomas programas galite skaityti čia.

Registracija į programas vyksta iki š. m. kovo 26 d.

Šaltinis: AgriFood Lithuania

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas