+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Startavo registracija į robotikos vasaros stovyklas!

2023-03-09

 Klaipėdos mokslo ir technologijų parko erdves sugrįžta vaikams ir paaugliams skirtos technologinės stovyklos, kurias organizuoja Robotikos akademija. Kviečiame mūsų bendruomenės narius su savo šeimos nariais jau dabar planuoti vasarą ir leisti ją turiningai!

Robotikos akademija – organizacija, galinti didžiuotis daugiau negu 10 metų stovyklų organizavimo patirtimi, geriausio STEAM būrelio teikėjo apdovanojimais ir daugiau nei 10 000 laimingų vaikų visoje Lietuvoje.

  • Vienintelės vasaros stovyklos Lietuvoje vaikams nuo 4 iki 14 metų, kuriose sujungiamos technologijos, šiuolaikinės vertybės ir beribė kūrybinė energija!
  •  Patogiausia stovyklos lokacija KMTP bendruomenei – KMTP I aukšte bei šalia esančiame Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete.

Specialus nuolaidos kodas KMTP bendruomenei: prodraugyste (20% nuolaida, kuria galite pasinaudoti iki 2023-05-31 „Mokėjimo” etape).

Robotikos akademijos atstovų teigimu, tinkamai suplanuota  vasara atveria didžiules galimybes vaikų ir jaunimo vertybiniam ugdymui, kuriam gali padėti dienos stovyklos. Be to, kaip rodo užsienio mokslininkų tyrimai, mokymasis vasaros metu gerina ir mokinių pasiekimus.

Neformalusis vaikų švietimas kompensuoja svarbią praktinę patirtį, kurios stinga mokantis tik pagal formaliojo švietimo programas. Neformalaus ugdymo metu vaikas gali gauti daugiau dėmesio, susitelkti į dalykus, kurie jam iš tiesų įdomūs bei veiklą vykdyti su bendraminčiais. Dažnai neformalus ugdymas apima tarpdisciplininius dalykus ir padeda gerinti pasiekimus iš karto keliose srityse. Viena iš jų – robotika.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas