+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

„AquaVIP” dėmesio centre – moderni akvakultūra Nyderlanduose

2023-03-24

Kai tvarumas, automatizuoti sprendimai ir inovacijos tampa kasdiene sėkmingai veikiančio verslo praktika: drauge su Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto atstovais ir kitais mūsų įgyvendinamo projekto AquaVIP partneriais gegužės 13-14 dienomis Nyderlanduose aplankėme tris akvakultūros įmones fiksuodami pažangias idėjas ir informaciją, kuri aktuali ir šią sritį siekiančiai plėtoti Klaipėdai.

 

Delta Farms – didžiausia gyvo jauko žvejybai, brandinimo pašarų akvakultūros pramonei ir specializuotų gyvūnų pašarų gamintoja. Ūkis gamina Polychaete, Nereis virens kontroliuojamomis akvakultūros sąlygomis. Šeimos verslas turi daugiau nei 30 metų patirtį akvakultūros srityje.

 

Kingfish Zeeland – Nyderlandų Zelandijos provincijoje įsikūręs ūkis – tiekia aukščiausios kokybės akvakultūros produkciją, kuri užauginta be antibiotikų. Čia auginama olandų geltonuodegė (Seriola Lalandi), gaminamas aukštos kokybės sašimis, rūkyta žuvis. Produkcija Nyderlanduose tiekiama ištisus metus, daug jos eksportuojama ir į kitas ES šalis.
Seafarm Kamperland – žuvų ūkis, orientuotas į moliuskų ir vėžiagyvių perdirbimą, žvejybą ir novatorišką otų akvakultūrą, išlaikant balansą su natūralia gamta. Šis ūkis ne tik labai efektyvus energetiškai, bet ir draugiškas gyvūnams bei aplinkai. Olandijos vyriausybė šį ūkį paskelbė „žaliuoju“ ir jis yra laikomas tarptautiniu pavyzdžiu.

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas