+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

LR Seime vyks forumas JŪRA – LIETUVOS SAUGUMUI IR PAŽANGAI

2023-03-30

2023 m. gegužės 19 d. LR Seime antrąsyk vyks jūrinio verslo ir politikos forumas. Šiemet jis skelbia: JŪRA – LIETUVOS SAUGUMUI IR PAŽANGAI!

Programa kvies diskutuoti apie jūrą skirtingais pjūviais, kurie svarbūs visuomenei ir sprendimų priėmėjams, pramonei ir mokslui. Forumu LR Seime jau tradiciškai pažymint Europos jūrų dieną, šiemet taip pat minimas ir Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metis, kuris ženklina svarbų etapą Lietuvos kaip jūrinės valstybės kelyje.

Nors forumo kryptį šiemet diktuoja ir geopolitinių įtampų keliami iššūkiai, renginio turinys kvies ne tik ieškoti atsakymų į šiuo metu aktualiausius klausimus, bet ir veržliai žvelgti į ateitį.

 

Ar mes pasiruošę valstybės sprendimų lygmenyje atsigręžti į jūrą, jūrinę pramonę ir įveiklinti jos potencialą? Kokius žingsnius Lietuva jau žengė? Kaip sekasi plėtoti jūrinę inovacijų ekosistemą? Koks vaidmuo čia atitenka mokslui, talentams, klasterizacijai ir skirtingų sektorių bendradarbiavimo kultūrai?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakymų padės ieškoti pranešėjai ir forumo svečiai, atstovausiantys skirtingoms industrijoms ir mokslui, aukščiausio lygio vadovai, valstybės ir inovacijų plėtros procesų valdymo ekspertai.

Renginys organizuojamas Lietuvos jūrinio klasterio iniciatyva, bendradarbiaujant su LR Seimo Jūrinių reikalų komisija. Įsteigta ir veiklą pradėjusi 2022 m., ši komisija aktyviai kloja Lietuvos jūrinės strategijos pagrindus bei forumo metu pristatys savo veiklą bei užsibrėžtus tikslus.

Renginio partnerių konsorciumas: AB Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, „Klaipėda ID“, asociacija „Klaipėdos regionas“, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija, Lietuvos laivų savininkų asociacija, Klaipėdos universitetas bei Lietuvos jūrinio klasterio veiklos koordinatorius Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Kviečiame pasižymėti forumo datą savo kalendoriuose ir tapti aktualių diskusijų bangos dalimi, kuri Vilnių užlies gegužės 19 dieną!

Dalyvių registracija: https://bit.ly/Jurosdiena2023

Programa ruošiama.

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas