+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Skelbiama jūrinio verslo ir politikos forumo LR Seime programa

2023-05-15

Iki gegužės 19 d. Vilniuje vyksiančio jūrinio verslo ir politikos forumo likus mažiau nei mėnesiui, dalyvių skaičius registracijoje jau perkopė 100. Kviesdami suskubti užsitikrinti vietas LR Seimo salėje, organizatoriai džiaugiasi galimybe pristatyti aktualijų kupiną ir įvairiabriaunę renginio „Jūra – Lietuvos saugumui ir pažangai“ programą, kurią formuos kone dvi dešimtys pranešėjų.

Europos jūros dienos išvakarėse vyksiantis renginys pristatys svarbiausius šioje srityje plėtojamus projektus ir inovacijas, o taip pat kvies aktyviau išnaudoti buvimo jūrine valstybe pranašumus.

Forumo atidarymo dalies svečiai – LR susisiekimo ministras Marius Skuodis, LR ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė, LR energetikos viceministrė Daiva Garbaliauskaitė. Taip pat renginio dalyvius pasveikins dvi jūrinės valstybės – Norvegijos Karalystės ambasados nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius J.E. Ole Terje Horpestad bei Nyderlandų Karalystės ambasados nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius J.E. Jack Robert Twiss Quarles van Ufford.

 

Saugumui ir pažangai dedikuotuose tematiniuose blokuose rikiuosis aukščiausio lygio vadovai, atstovausiantys Klaipėdos miestui ir uostui, jūrinei industrija, mokslo centrams, energetikos sektoriui.

 

 Nuošalyje neliks ir svarbūs jūrinės kultūros ženklai. Forumo metu interaktyvių veiklų atveš „Jūros ambasados“ projektas, kuris skirtas populiarinti jūrinę kultūrą ir plėsti visuomenės akiratį apie Klaipėdos miesto ir jūrinio sektoriaus potencialą, stiprinti Lietuvos, jūrinės valstybės, įvaizdį.

Klaipėda forumo dalyvius ir visą šalies bei tarptautinę jūrinę bendruomenę kvies drauge pasitikti artėjančias prestižines burinių laivų lenktynes The Tall Ships Races 2024 – jos skirtos ugdyti jaunąją kartą, sudarant galimybę pažinti buriavimo meną, skatinti tarptautinę draugystę ir dalintis jūrine kultūra ir paveldu tarp beveik 30 skirtingų šalių, taip stiprinant Lietuvos – jūrinės valstybės – identitetą ir žinomumą.

Kitąmet birželio 27-30 d. į Klaipėdos uostą „The Tall Ships Races” lenktynės grįžta penktą kartą ir miestui skirta garbė būti lenktynių starto uostu.

 

Išsamią forumo PROGRAMĄ kviečiame parsisiųsti čia

Programa anglų kalba

Jūrinio verslo ir politikos forumas organizuojamas antrus metus iš eilės Lietuvos jūrinio klasterio iniciatyva, kurią aktyviai palaiko 2022 m. veiklą LR Seime pradėjusi Jūrinių reikalų komisija, telkianti įvairių Seimo frakcijų deleguotus parlamentarus, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Lietuvos laivų savininkų ir Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos, ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID“, asociacija „Klaipėdos regionas“, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Klaipėdos universitetas.

 

Svarbi informacija
Forumo dalyvių registracija ir jos patvirtinimas iš organizatorių – būtini.

Registracija vykdoma iki gegužės 16 d. 10:00 val.: https://bit.ly/Jurosdiena2023

Renginys nemokamas.

Forumo kalba – lietuvių. Dalyviams iš užsienio bus suteikta sinchroninio vertimo į anglų k. paslauga.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas