+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Būsimiesiems inžinieriams – piniginės stipendijos

2023-06-05

Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė, skatindama jaunimą rinktis su inžinerine pramone susijusias profesijas, įsteigė pinigines stipendijas. Jos skiriamos Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro moksleiviams, norintiems įgyti laivų korpusų surinkėjo profesiją, taip pat Klaipėdos universiteto studentams, pasirinksiantiems inžinerines specialybes.

„Nuoširdžiai dėkojame Vakarų laivų gamyklos įmonių grupei už tokią skatinamąją priemonę. 200 еurų stipendija bus mokama kiekvieną mėnesį, visų studijų metu. Laivų korpuso surinkėjo profesiją Lindenau centre galima rinktis baigus 10 klasių, mokslų trukmė – 2 metai ir 4 mėnesiai. Yra suteikiama ir tęstinio mokymo galimybė – pasirinkusiems šį profesinio mokymosi būdą, mokslai tęsis 6 mėnesius. Kviečiame mokytis šios profesijos ne tik klaipėdiečius, bet ir gyvenančius tolėliau nuo uostamiesčio – tokiais atvejais, suteikiame bendrabutį“, – apie mokymosi galimybes pasakojo dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.

Besimokantiems Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre, atveriamos plačios galimybės darbinę praktiką atlikti Klaipėdos uoste, Vakarų laivų gamyklos įmonių grupėje.  Laivų statybos ir remonto sektorius – itin dinamiškas, čia nuolat trūksta kvalifikuotų ir motyvuotų darbuotojų, todėl įgijusiems laivų korpusų surinkėjo profesiją atsiveria keliai kaip mat įsilieti į darbo rinką. Skaičiuojama, kad vien Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė sukuria apie 4000 darbo vietų.
„Esame didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje, puikiai suprantame, kokia svarbi šio sektoriaus plėtra mūsų šalyje, o tai sunkiai įsivaizduojama be naujų talentų, išugdytų jaunųjų šios srities profesionalų. Tad jau daug metų skiriame didelį dėmesį jūrinės inžinerinės pramonės profesijų populiarinimui, skatiname jaunimą jas rinktis, ne tik sudarydami sąlygas atlikti praktiką, o vėliau įsidarbinti, bet ir prisidėdami prie šios krypties specialybes pasirinkusių studentų gyvenimo kokybės gerinimo studijų metu, kas jiems leidžia skirti dar didesnį dėmesį profesinių žinių gilinimui. Tikimės, kad mūsų įsteigtos stipendijos bus paskata rinktis šį profesinį kelią, tapti unikalios veiklos – laivų projektavimo, statybos ar remonto dalimi, kurti vertę jūrinės inžinerijos srityje“, – tvirtino Arnoldas Šileika, Vakarų laivų gamyklos įmonių grupės gen. direktorius.
Pildyti prašymus mokytis Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre galima nuo birželio 1 dienos – prašymai priimami per centralizuotą sistemą LAMA BPO.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas