+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Įvyko jau ketvirtasis verslumo renginys „Jaunimas jaunimui”

2023-11-17

Startavęs kaip pilotinis renginys, „Jaunimas jaunimui“ išaugo į kasmetinį ir lapkričio 15 d. Klaipėdos kultūros fabrike įvyko jau ketvirtą kartą. Į moksleivių pristatymus vertinusios komisijos gretas buvo pakviestas įsilieti ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Renginio organizatorės Samantos Simonavičės – lyderystės platformos vadovės, Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų tarybos pirmininkės bei Tarptautinių ryšių ir projektų skyriaus vadovės Lietuvos verslo kolegijoje, teigimu, Jaunimas jaunimui” yra skirtas Klaipėdos miesto jaunimo verslumo ir lyderystės ugdymui. Dalyviai iš anksto apmokomi verslo idėjos kūrimo ir jos pristatytmo (angliškas terminas – PITCH) komisijai arba potencialiam investuotojui principų. Renginio metu moksleiviai turi galimybę ugdyti ne tik verslumą ir lyderystės kompetencijas – taip pat jie mokosi viešojo kalbėjimo, analitinio mąstymo ir struktūruoto planavimo.

„Jaunimas jaunimui“ padeda praplėsti žinias apie problemų sprendimo būdus, įvairias marketingo priemones, kurios būtų tinkamos sprendžiant verslo vystymo problemas. Geriausiai pasirodžiusios ir daugiausia balų surinkusios komandos paskatintos vertingais prizais, taip pat apdovanoti buvo ir dalyvius ruošę mokytojai.

Komisijos gretose šiemet dirbo: 

Erika Zavackienė – Klaipėdos mokslo ir technologijų parko projektų vadybininkė 

Artur Truš – UAB OJ CREW įkurėjas, tarptautinio įmonių tinklo OJ GROUP vadovas bei savininkas, UAB HANDA Solutions Komercinis vadovas, Lietuvos Jūrininkų įdarbinimo įmonių asociacijos vadovas 

Eglė Šerutytė – Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos Apskritasis stalas projektų vadovė, Jaunimo savanoriškos tarnybos mentorė 

Tomas Žemgulys – verslininkas, „Golfo takeliai” įkūrėjas

Jaunimas jaunimui” 2020 m. buvo organizuojamas virtualiai, 2021 m. hibridiniu būdu, o 2022 ir 2023 metais kontaktiniu būdu. Renginio organizatorė Samanta džiaugiasi, jog net ir sudėtingomis sąlygomis renginys išlaikė susidomėjimą ir yra lyg šiol paklausus.

Europos Jaunimo Sostinė 2021 Lyderystės platforma, koordinuojama Lietuvos verslo kolegijos, organizuodama „Jaunimas jaunimui 2023” renginį skatina jaunimo verslumą bei supažindina jaunimą su Klaipėdos jauno verslo ir organizacijų iššūkiais. Taip pat siekiama įkvėpti jaunimą tapti lyderiais bei dalintis lyderystės praktikomis ir patirtimis su bendraminčiais. 

Šiais metais” Jaunimas jaunimui 2023″ renginys organizuotas kartu su Lietuvos Junior Achievement ir Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas”, siekiant sinergizuoti jaunuosius verslininkus ir paskatinti realizuoti savo verslo idėjas.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas