+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Startuoliai kviečiami aplikuoti į „Urban Air Mobility Plazza Accelerator” programą

2024-02-12

uAM PlAZZA ACCELERATOR

„UAM Plazza Accelerator” programa ieško perpektyvių besikuriančių miestų oro mobilumo verslų, veikiančių medicinos prekių gabenimo; stebėsenos ir saugumo; antžeminė infrastruktūra srityse.
Šešių mėnesių trukmės programa yra skirta padėti nustatyti produktų rinkos tinkamumą, pademonstruoti savo sprendimus ir pateikti juos rinkai per:

  • Ryšių kūrimą su Europos miestų oro mobilumo ekosistema, pagrindinėmis suinteresuotomis šalimis, investuotojais ir gyvosiomis laboratorijomis.
  • Seminarus verslo strategijos ir plėtros, pozicionavimo, lėšų rinkimo, reguliacinės aplinkos bei socialinės įtraukties temomis.
  • Renginius su pagrindiniais rinkos žaidėjais, pristatant produktus ir galimybėmis pritraukti lėšas.

Apie programą: „Urban Air Mobility Plazza Accelerator“ finansuoja EIT Urban Mobility. Šia programa siekiama išspręsti dabartinius miesto iššūkius diegiant inovatyvias aeronautikos technologijas mobilumui miestuose didinti. Programą organizuoja tarptautinis konsorciumas, kurį sudaro Toulouse Métropole, kurioje veikia novatoriška aeronautikos inovacijų ekosistema, Aerospace Valley – pirmaujantis Europos aviacijos ir kosmoso sektoriaus klasteris, CARNET – automobilių ir mobilumo inovacijų ir mokslynių tyrimų centras. ir Ferrovial – organizacija, orientuota į naujoviškų ir tvarių transporto sprendimų kūrimą. „UAM Plazza Accelerator programa” jau padeda 10 startuolių, kuriančių miesto oro mobilumo sprendimus, daugiausia dėmesio skiriant aplinką tausojančiai logistikai ir švariai energetikai, siekiant sumažinti spūstis ir užterštumą, taip palengvinant piliečių ir prekių vežimą bei skatinant tvarų, saugų ir patogų judumą.

Paraiškų teikimo terminas: 2024 m. balandžio 15 d. Paraiškos formą, bei daugiau apie programą rasite čia.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas