+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Galimybių jūra: inovatyvios vandenynų ūkininkavimo praktikos verslui

2024-05-29

Galimybių jūra: inovatyvios vandenynų ūkininkavimo praktikos verslui

When

2024-05-29    
13:30 - 16:00

Event Type

Kviečiame į diskusiją Galimybių jūra: inovatyvios vandenynų ūkininkavimo praktikos verslui“. Prisijunkite prie mūsų diskutuojant apie transformacinius vandenynų ūkininkavimo metodus, kurie atitinka ES misiją iki 2030 m. atkurti mūsų vandenynus ir vandenis. 

Renginio metu aptarsime naujausius regeneracinės akvakultūros ir ekosistemų atkūrimo pasiekimus, o ekspertai iš Danijos ir Švedijos pristatys gerąsias praktikas pereinant nuo komercinės žvejybos prie tvarios vandenynų ūkininkavimo praktikos.  

Išsami informacija apie renginį: 

Renginio data: 2024 m. gegužės 29 d. 

Renginio laikas: 13:30 – 16:00

Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Registracija: https://shorturl.at/divyI   

 

Šis diskusija puikiai tinka žvejams, politikos formuotojams, aplinkosaugininkams, mokslo darbuotojams, technologijų gamintojams ir verslininkams, besidomintiems atsinaujinančių vandenynų ūkių praktiniu įgyvendinimu. Sužinokite, kaip ši inovatyvi praktika gali teigiamai paveikti pakrančių jūrų ekosistemas ir prisidėti prie tvarios ateities. 

Renginys finansuojamas Europos Sąjungos programos „Horizon Europe“ vykdomo projekto COOL BLUE BALTIC (CBB) lėšomis. Trumpai apie projektą: 

Baltijos jūra yra unikali ir dinamiška aplinka, kuri susiduria su įvairiais iššūkiais: nuo biogeocheminių pokyčių, tokių kaip eutrofikacija, hipoksija, rūgštėjimas, iki ekstremalių oro sąlygų, miestų plėtros ir pramoninės žvejybos. Vadovaudamiesi ES misija „Atkurti mūsų vandenyną ir vandenis iki 2030 m.“, COOL BLUE BALTIC (CBB) projekto partneriai sieks pateikti konkrečių regeneracinės akvakultūros ir ekosistemų atkūrimo pavyzdžių, perorientuojant žvejus nuo verslinės žvejybos prie vandenynų regeneravimo veiklos tokiu būdu prižiūrint saugomas jūrų teritorijas (MPA). Projektas padės žvejams ir kitoms suinteresuotoms šalims vertinti socialinį priimtinumą ir naujų atsinaujinančių vandenynų ūkių steigimo galimybes, atskleis teigiamą poveikį pakrančių jūrų ekosistemoms naudojant technologiškai ir socialiai naujoviškus duomenų rinkimo metodus. 

Daugiau informacijos: https://kmtp.lt/projektai/siuo-metu-vykdomi-projektai/cool-blue-baltic/  

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas