+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Jūrinio klasterio bendruomenės narių renginys: svečiuose „Schneider Electric”

2020-09-01

Jūrinio klasterio bendruomenės narių renginys: svečiuose "Schneider Electric"

When

2020-09-01 - 2020-09-03    
00:00

Where

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Event Type

Map Unavailable

Rugsėjo 1-3 dienomis Lietuvos SGD bei Jūrinio klasterių bendruomenės nariai „Schneider Electric Lietuva“ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke organizuoja nuotolinius mokymus. Renginys skirtas tikslinei kviestinei auditorijai ir suburs dalyvius iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus ir Rygos. 

 

Organizatoriai apie programą: 

Atsižvelgdami į  kylančius užsakovų lūkesčius, nuolatos besikeičiančias technines užduotis, bei norą sklandžiai integruoti sistemas į vieną procesą siūlome Jums platų valdiklių asortimentą, pasižymintį universalumu. “Schneider Electric Lietuva” organizuoja Modicon M171/M172  loginių valdiklių, skirtų HVAC segmentui, programavimo mokymus. Mokymų metu partneriai susipažins su įvairiomis šių valdiklių panaudojimo galimybėmis ir bus mokomi, kaip teisingai sukurti valdymo aplikacijas įgyvendinant įvairius HVAC uždavinius ir projektus.

Šių valdiklių pagalba galėsite lengvai valdyti ir sujungti į bendrą sistemą aušintuvus, šilumos siurblius, oro vėdinimo  ir kitus įrenginius komerciniuose pastatuose bei pramonės objektuose. O sklandų procesą bei kokybiškus produktus užtikrins „Schneider Electric Lietuva“!

 

Trumpai apie organizatorius

Kompanija „Schneider Electric“ veikia daugiau nei 100 pasaulio šalių bei siūlo integruotus sprendimus įvairiems verslo sektoriams: mašinų gamybos ir pramonės šakoms, komunalinių paslaugų ir infrastruktūros tiekėjams, duomenų centrams, viešųjų įstaigų, komercinių ir gyvenamųjų pastatų administratoriams

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas