+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Jūrinis klasteris kvies aptarti alternatyvaus kuro panaudojimą laivyboje

2021-04-08

Jūrinis klasteris kvies aptarti alternatyvaus kuro panaudojimą laivyboje

When

2021-04-08    
11:00 - 14:00

Event Type

Aplinkosauginius standartus diktuojantis Baltijos jūros regionas turi palankias sąlygas tapti švarios laivybos pavyzdžiu pasauliniame kontekste. Šioje srityje ne tik nestokojama ambicijų – yra gerai išvystytos technologinės kompetencijos bei tam reikalinga infrastruktūra.

 

Valstybėms ir visam regionui vis labiau žvelgiant tvarių sprendimų kryptimi, verslas skuba prisitaikyti, o tuo pačiu – užsitikrinti konkurencinį pranašumą kuriant ir integruojant inovatyvius sprendimus alternatyvaus kuro panaudojimo srityje.

 

Vis drąsiau nagrinėjamos galimybės modernioje laivyboje lygiagrečiai pasitelkti skirtingus energijos šaltinius (SGD, SBD, amoniaką, vandenilį) ir procesus paversti integruotais.  Stiprėjant SGD  ir SBD  pozicijoms giliavandenės laivybos ir trumpųjų nuotolių laivybos srityse, auga ir impulsas ieškoti galimybių, kaip ši plėtra galėtų technologiškai prisidėti prie vandenilio bei skysto amoniako panaudojimo.

 

Cool Gas as an Energy Source for Shipping renginys, vyksiantis online formatu balandžio 8 dieną, kviečia apžvelgti alternatyvaus kuro tematiką tiek iš platesnės perspektyvos, tiek diskutuojant apie su šia industrija susijusius iššūkius, kurie aktualūs Lietuvai ir ypač – Klaipėdos regionui.

 

Renginį  projekto Liquid Energy rėmuose organizuoja Lietuvos jūrinis klasteris, prisijungęs prie 2020 m. įsteigtos Lietuvos vandenilio platformos, bei klasterio koordinatorius Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, bendradarbiaujant su užsienio partneriais – norvegų organizacija Shipping & Offshore Network

Pranešimus skaitys ir į auditorijai aktualius klausimus atsakys LR energetikos ministerijos, energetikos sektoriaus, laivų statybos ir kitų pramonės šakų atstovai, užsienio ekspertai.

 

REGISTRACIJA 

PROGRAMA PASISIUNTIMUI

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas