+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Seminaras „Įėjimo į užsienio rinką strategija”

2018-09-07

Seminaras "Įėjimo į užsienio rinką strategija"

When

2018-09-07    
11:00 - 18:00

Where

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Event Type

Map Unavailable

Visos įmonės siekia auginti pardavimus ir jų pelningumą, tačiau reta įmonė gali užsitikrinti augimą, orientuodamasi tik į vidaus rinką. Dėl sprendimo sudėtingumo, ėjimas į užsienio rinką gali būti sėkmingas tik tuomet, kai jis yra paremtas konkrečia strategija. Įėjimo į užsienio rinką kaštai ir efektyvumas priklauso nuo strateginių įėjimo į užsienio rinką sprendimų, tad ką reikia įvertinti priimant tokius sprendimus? Kaip pasirengti įėjimo į užsienio rinką strategiją? Į šiuos klausimus atsakys rugsėjo 7 d. (penktadienį) vyksiantis praktinis gilinamasis seminaras, kurį ves lektorė Inga Uus. Renginį organizuoja „Decreo”, bendradarbiaujant su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku.  

Seminaras skirtas mažų ir vidutinių įmonių vadovams, įvairaus profilio įmonių marketingo specialistams, pardavimo vadybininkams, įmonių darbuotojams, svarstantiems ir ketinantiems žengti į užsienio rinkas. Renginio metu derinama teorinė medžiaga, praktinės užduotys ir dalyviams rūpimų klausimų diskusijos.

Seminaras yra mokamas. Kaina vienam asmeniui – 65 €, kaina dviem asmenims iš tos pačios įmonės registruojantis drauge – 110 €.

Daugiau informacijos apie programą bei registracija (kviečiame formą užpildyti iki rugpjūčio 31 d.): 

https://decreo.lt/iejimo-i-uzsienio-rinka-strategija/

Apie lektorę:

Lekt. Inga Uus – seminarų ir praktinių mokymų vedėja, vadovų magistrantūros lektorė, konsultantė strateginio valdymo ir strateginio marketingo srityse, tyrinėtoja, vertinanti kūrybiškumą ir siekianti dauginti jo apraiškas tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime. Per 20 metų dėstymo ir mokslo – tiriamojo darbo patirties keletoje Lietuvos ir užsienio universitetų (KTU, LMTA, VDA, VU TVM), pelno ir nepelno (ypač kultūros srities) organizacijų konsultavimo patirtis – per 25 metus. Būrys įmonių konsultuotas strateginio marketingo, dalyvavimo parodose, strateginio vystymo, vartotojų pažinimo, novacijų komercializavimo srityse. Seritifikuota įvairių kūrybiško mąstymo instrumentų (de Bono, Design Thinking, kt.) taikymo ekspertė, LEGO® Serious Play® koučerė.

Trukmė: 6 val. (11:00-18:00). 

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Vilhelmo Berbomo g. 10.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas