+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Tarptautinis Vilniaus inovacijų forumas „Innovation Drift 2017“

2017-10-12

Tarptautinis Vilniaus inovacijų forumas „Innovation Drift 2017“

When

2017-10-12 - 2017-10-13    
00:00

Where

Event Type

Map Unavailable

Šiemet inovatoriai, išradėjai, ekspertai, profesionalai, verslo ir mokslo lyderiai, vadovai vėl laukiami Vilniaus inovacijų forume, kuris auditorijai geriau žinomas „Innovation Drift“ pavadinimu. Trečiasis inovacijų forumas sostinės parodų rūmuose „Litexpo“ šurmuliuos spalio 12-13 d. Prestižinį renginį organizuoja Lietuvos Respublikos ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

 

Pirmieji Vilniaus inovacijų forumai vyko 2013 m. gruodžio 4-6 d. Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos (ES) Tarybai ir 2015-ųjų rugsėjo 4-5 d. Projektas susilaukė pasisekimo ir pripažinimo, todėl rengiamas kas antrus metus siekiant suburti geriausius specialistus ir ekspertus iš viso pasaulio. Pirmųjų forumų metu juose apsilankė tokie pasaulinio lygio novatoriai ir išradėjai kaip „LinkedIn“ įkūrėjas, tuometinis šio socialinio tinklo Europos vykdantysis direktorius Kevinas Eyresas, verslininkas, kosminės ekspedicijos į Marsą „Mars One“ vadovas Basas Lansdorpas, Europos branduolinių tyrimų organizacijoje (CERN) dirbęs interneto išradėjas Timas Bernersas-Lee ir kiti įtakingi visuomenės lyderiai.

 

„Innovation Drift 2017“ – vienas didžiausių ir ambicingiausių inovacijų renginių Baltijos jūros regione. Šiemet Vilniaus inovacijų forumas, kaip įprasta, pasiūlys įvairiausių temų amplitudę. Bus pasakojama ir apie ateities robotikos kryptis, ir apie išmaniojo miesto galimybes bei naujausias kosmoso technologijas. Lietuva nesislepia pasaulinio progreso šešėlyje, todėl renginyje savo įžvalgomis dalysis ne tik užsieniečiai, bet ir lietuviai. 

 

Dviejų dienų renginio metu Vilniaus inovacijų forume vyks tarptautinė konferencija, inovacijų paroda, partnerių paieškos renginys (B2B), apdovanojimai ir vizitai į inovatyviausias lietuviškas įmones, slėnius bei atviros prieigos centrus. 

 

Artimiausiu metu bus įvardyti pirmieji „Innovation Drift“ pranešėjai ir atnaujinta renginio svetainė, kurioje vyks lankytojų registracija. Planuojama, kad šiemet Vilniaus inovacijų forume apsilankys daugiau kaip 1000 verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus atstovų.

 

Kvietimą registruotis į tarptautinio Vilniaus inovacijų forumo „Innovation drift 2017” parodą rasite ČIA

 

Šaltinis: www.mita.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas