+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

MTEP paslaugos verslui

Su Klaipėdos universitetu, kitomis mokslo institucijomis Lietuvoje bei užsienyje bendradarbiaujantis KMTP teikia platų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) paslaugų spektrą bei stengiasi, kad jomis pasinaudotų verslas.

Technologijų perdavimas gali reikšmingai pasitarnauti įmonėms, kurios siekia būti inovatyvios ir dirbti kuo efektyviau. Eksperimentinė plėtra (kitaip – taikomoji mokslinė veikla) – tai mokslinių tyrimų ir praktinės patirties sukauptu pažinimu paremti sistemingi darbai, kurių tikslas – kurti naujas medžiagas, technologijas, produktus ir įrenginius, diegti naujus procesus, sistemas ir paslaugas arba iš esmės tobulinti jau sukurtus ar įdiegtus.

Išsamiau MTEP sąvokos apibrėžtos Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatyme.

Padėsime tinkamai įvertinti technologiją, paruošti ją mainams bei komercinei sėkmei. Suteiksime reikiamas žinias bei paslaugas tam, kad Jūsų intelektinė nuosavybė taptų sėkmingo verslo garantu.

Įmonės taikomų procedūrų ir veiklos analizė padės susidaryti technologijų diegimo ir veiklos efektyvumo didinimo planą. KMTP yra plačių pasaulinių technologijų perdavimo bei mokslinių tyrimų struktūrų tinklo narys, todėl galime pasiūlyti sudėtingus ir efektyvius technologinius sprendimus, kurie patenkins kiekvienos įmonės technologinius poreikius. Siekdami, kad modernių  technologiniai procesų diegimas taptų įprastine įmonių veiklos funkcija, rengiame mokymus ir konsultacijas.

Daugiau informacijos

Erika Zavackienė

Projektų vadybininkė

+370 684 50212
erika@kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas