+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

SGD kompetencijų centras

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) kompetencijų centro atidarymas Klaipėdoje 2016 m. gruodį tapo reikšmingu įvykiu Lietuvos SGD klasterio nariams. Moderni mokymų infrastruktūra, kuri pradėta telkti Klaipėdos universiteto (KU) verslo inkubatoriuje, pasitarnaus SGD terminalų inžinerijos studentams, o taip pat šioje srityje jau dirbantiems specialistams iš Lietuvos bei užsienio.

SGD kompetencijų centro atidarymas liudija apie kryptingą KMTP koordinuojamo klasterio veiklą ir strategiją, kurią palaiko visi jo nariai. Dideliu impulsu tokio centro steigimui tapo Klaipėdos universitete atsiradusi SGD technologijų terminalų inžinerijos studijų programa.

Šie studentai – tai kritinė būsimųjų specialistų masė, kuri yra būtina SGD rinkos vystymui Klaipėdoje. Tik turint pakankamą kiekį kompetentingų inžinierių galima pasiekti, kad uostamiestis taptų SGD distribucijos ir technologijų centru Baltijos jūros regione, generuojančiu naujas darbo vietas ir gebančiu pritraukti  SGD srityje dirbančias tarptautines kompanijas.

SGD kompetencijų centras suteikia galimybę iš labai arti pažinti  technologinius SGD procesus ir dirbti su įranga, kuri yra analogiška esančiai SGD terminaluose.

SGD kompetencijų centro vystymu rūpinasi ir savo jėgas šiam tikslui vienija visi klasterio nariai. Pirmuoju solidžiu rėmėju kuriant naują mokymų infrastruktūrą tapo JAV automatikos sprendimų korporacija „Emerson“, padovanojusi modernios ir vertingos įrangos.

Atviros prieigos principu SGD kompetencijų centro infrastruktūra mokymo tikslais ateityje galės naudotis ir įmonės. Tikimasi, kad tai stipriai prisidės prie verslo konkurencingumo didinimo SGD technologijų srityje.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas