+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Baltic Blue Biotechnology Alliance Innovation and Accelerator Programme

Tarptautiniam SUBMARINER tinklui priklausantis Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia biotechnologijų sferoje veiklą vystančius startuolius, inovatorius ir įmones, siekiančius ieškoti būdų, kaip inovatyviai panaudoti turimus jūros išteklius, ir paversti juos aukštos pridėtinės vertės produktais ar paslaugomis, jungtis į mėlynųjų biotechnologijų akseleratoriaus programą, apimančią visą Baltijos jūros regioną.

Dalyvaudami programoje ir vystydami produkto/ paslaugos idėją, startuoliai turės galimybę pasinaudoti šiomis akseleratoriaus paslaugomis:

  • Užmegzti kontaktus ir bendradarbiauti su vienais geriausių Baltijos jūros regiono šalių biotechnologijų ekspertais, dalyvauti jų organizuojamuose seminaruose, konferencijose, B2B susitikimuose
  • Gauti teisines ekspertų konsultacijas intelektinės nuosavybės, sertifikavimo, saugos standartų klausimais
  • Gauti ekspertines įžvalgas ir konsultacijas verslo kūrimo ir plėtros klausimais, kurie apima verslo plano, verslo modelio parengimo, rinkos analizės duomenų rinkimo, rinkodaros ir finansavimo klausimus
  • Konsultuotis moksliniais tyrimais paremtų inovacinių projektų rengimo ir vystymo klausimais
  • Dalyviams bus suteikta mokslinė ir techninė pagalba, t.y. galimybė naudotis aukščiausios kompetencijos specialistų konsultacijomis, taip pat jų turima infrastruktūra, laboratorijų įranga
  • Galimybė naudotis biotechnologiniais ištekliais – sukauptais ALLIANCE „One-stop-info-shop“ bei jų naudojimo rekomendacijomis.

Susisiekite su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku ir gaukite pirminę mūsų specialistų konsultaciją prieš pateikiant paraišką į akseleratorių: andrius.sutnikas@kmtp.lt  +370 686 37681; erika@kmtp.lt   +370 684 50212.

Tikrindami paraišką atsižvelgsime, ar ji atitinka šiuos kriterijus: idėjos įgyvendinamumas, idėjos aktualumas Baltijos jūros regionui, idėjos naujumas, tvarumas, komandos patirtis.

Patvirtintų paraiškų teikėjus kviesime prisistatyti akseleratoriaus rengiamuose renginiuose ir pitch‘inti savo idėjas bei dalyvauti pirmajame susitikime su potencialiais mentoriais, kurio metu suderinsite tolimesnių susitikimų ir konsultacijų grafiką.

Teikti paraiškas ir dalyvauti akseleratoriuje komandoms nieko nekainuoja. Visas išlaidas kompensuoja SUBMARINER tinklas.

Teikti paraiškas tiesiogiai akseleratoriui galite čia: https://www.submariner-network.eu/apply-for-alliance-accelerator

Daugiau informacijos apie Alliance+ ir akseleratorių: https://www.submariner-network.eu/alliance

Susipažinkite su akseleratoriaus mentorių tinklu, kuris kasdien plečiasi: https://www.submariner-network.eu/alliance-mentors 

Pirmosios akseleratoriaus paraiškos/ pavyzdžiai: https://www.submariner-network.eu/alliance-plus-cases

Daugiau informacijos

Erika Zavackienė

Projektų vadybininkė

+370 684 50212

erika@kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas