+370 46 310461
info@kmtp.lt
Vilhelmo Berbomo str. 10, LT–92221, Klaipėda, Lithuania

Naudingos informacijos naujos įmonės ar startuoliai gali gauti KMTP organizuojamuose renginiuose. Dalyvavimas verslumo kompetencijų ugdymo projektuose, konkursuose suteiks vertingos patirties, pasitarnaus gludinant lyderių savybes. Susidomėjote? Užsiprenumeruokite KMTP naujienlaiškį, sekite informaciją KMTP „Naujienų“ ir „Renginių“ skiltyse!

Paslaugos:

Dėmesio: 2020 m. startavo tarptautinė mėlynųjų biotechnologijų akseleratoriaus programa, kuri įgyvendinama projekto Alliance+ rėmuose.

Stiprią mentorių komandą subūręs akseleratorius, kurio partneris yra Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, padės inovatyvioms idėjoms iš viso Baltijos jūros šalių regiono tapti apčiuopiamais produktais ir paslaugomis.

Kviečiame inovatorius, startuolius, technologijų kūrėjus ir įmones teikti pareiškas bei susisiekti su mumis dėl konsultacijų.

Sužinokite daugiau ->

Verslo modelio formavimas

​Verslo modeliu išreiškiama įmonės verslo logika. Jis apibūdina vertę, kurią įmonė siūlo savo klientams, partnerių tinklą šios vertės kūrimui, rinkodarai ir platinimui, siekiant generuoti pelningą ir nuolatinį įmonės pajamų srautą.

Partnerių ir investuotojų paieška

Nuo 2002 m. veikiantis KMTP suformavo labai platų bendradarbiavimo tinklą, apimantį tiek Lietuvos verslo arenos žaidėjus, tiek užsienyje veikiančias įmones. Padėsime rasti reikalingus kontaktus, pasiruošti prisistatymui bei užmegzti ryšius, sustiprinsiančius Jūsų verslo potencialą ir pozicijas rinkoje.

Pagalba kuriant produkto prototipą

​Suteiksime galimybę pasinaudoti „AutoCAD“ ir „SolidWorks“ programine įranga, 3D spausdintuvu, metalo apdirbimo įranga, skirta mažos apimties gamybai ar prototipų kūrimui. Suorganizuosime inžinerijos ar kitos srities specialistų konsultacijas, jei jos būtų reikalingos konkrečiu atveju.

Naujų įmonių inkubavimas

​Inovatyvių produktų kūrėjams ir vystytojams suteiksime platformą sėkmingam startui „Telia HUB’e“ arba Verslo inkubatoriuje. besisteigiančioms ar naujoms įmonėms galime pasiūlyti ne tik patalpas/ darbo vietą, bet ir reikalingas konsultacijas, galimybę kryptingai dirbti su mentoriais iš sėkmingai veikiančių įmonių, kitų įstaigų ar organizacijų.

Konsultacijos

Suteiksime reikalingą informaciją verslo steigimo ir valdymo, darbo saugos, buhalterinės apskaitos ir kitais klausimais. Paslaugas teikiame nemokamai.

Daugiau informacijos

Erika Zavackienė

Projektų vadybininkė

+370 684 50212

erika@kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Klaipėdos universiteto verslo inkubatorius

Universiteto al. 19, LT-92294 Klaipėda

Jūrinio verslo centras

Pilies g. 8, LT-91234, Klaipėda

Užsisakykite KMTP naujienlaiškį ir būkite pirmi, kuriuos pasieks svarbiausios naujienos ir renginių anonsai


VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“

Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

Telefono nr.: +370 46 310461

El. paštas: info@kmtp.lt

Esame šių organizacijų nariai:

© 2017 – 2023 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas